MAMY TO !!!!

MAMY TO !!!! - po raz czwarty w ciągu 5 ostatnich lat nasi chłopcy po wygraniu Półfinałów Wojewódzkich Licealiady w Siatkówce są w finale tej imprezy, w gronie czterech najlepszych zespołów w województwie śląskim. Drużyna ZSTI osiągnęła ten sukces podczas zawodów organizowanych w hali naszej szkoły, w dniu 29.03.2019. Wygraliśmy w setach 2:0 z zespołami rejonowymi z : PSB ZS Bytom ( 2 miejsce), ZSTiO Tarnowskie Góry ( 3 miejsce), czwarte miejsce zajął zespół z Zabrza ZS Nr 10. Nasz zespół grał w składzie: Mateusz Rachwał, Kamil Stefaniszyn, Kamil Klimaszewski, Rafał Gawior, Paweł Zagocki, Damian Zatylny, Michał Warda i Łukasz Wolny.

Do Półfinału Wojewódzkiego w Siatkówce Dziewcząt po wygraniu Mistrzostw Gliwic oraz Rejonu awansowały także nasze siatkarki. W turnieju półfinałowym który odbył się 28.03 w Tarnowskich Górach wywalczyły 2 miejsce. W finale po zaciętym i pasjonującym meczu przegrały z zespołem z Bytomia mając w pierwszym secie piłkę setową, niestety set zakończył się wynikiem 27: 25 dla Bytomia. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z Rudy Śląskiej a czwarty był zespół z Tarnowskich Gór. W naszej reprezentacji grały: Agata Gajdzik, Aleksandra Bajorek, Gosia Domagalska, Matylda Majka, Wiktoria Szelągiewicz, Wiktoria Litaszenko i Roksana Niemczyk.