I miejsce na turnieju w Siemiatyczach

W dniach 21 – 23 października w Siemiatyczach (woj. podlaskie) odbył się XV PUCHAR PODLASIA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT, w którym uczestniczyłyuczennice klasy I PR.
W trakcie turnieju zawodniczki naszego Liceum rozegrały łącznie pięć spotkań.

W piątek (21.10) zwyciężyły z zespołem UKPR Agrykola Warszawa 19:17 (do przerwy 8:12).

W sobotę (22.10) rozegrały aż trzy mecze. W spotkaniu z gospodyniami turnieju – UKS Kangur Siemiatycze wygrały 22:14 (11:7), z drużyną SPR Łukovia Łuków 22:16 (10:6), z zespołem PG 3 Biała Podlaska 23:10 (11:5).

W niedzielę (23.10) nasze zawodniczki w meczu finałowym zmierzyły się z zespołem SRC Alytus (Litwa). Na trzy sekundy przed gwizdkiem końcowym tego spotkania rzut karny na wagę złotego medalu obroniła nasza bramkarka – Surlas Natalia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 17:16 dla naszego zespołu (do przerwy 10:12). Nasze piłkarki ręczne nie poniosły żadnej porażki w tym turnieju i w rezultacie zajęły zasłużone pierwsze miejsce.

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została wybrana Surlas Natalia, a najlepsza zawodniczką MVP spośród wszystkich zawodniczek biorących udział w turnieju została wybrana Markiewicz Aleksandra.

W skład zespołu XI LOS weszły: Czaniecka Martyna, Fojt Beata, Firecka Wiktoria, Hermann Patrycja, Markiewicz Aleksandra, Motowidło Joanna, Plutka Karolina, Pytlos Karolina, Smodis Hanna, Surlas Natalia, Szulc Nicole, Włoch Aleksandra, Wesołowska Weronika, Zięba Izabela, Powyszyńska Wiktoria, Wojnicz Michalina.

Naszym piłkarkom ręcznym oraz trenerkom gratulujemy złotego medalu i życzymy dalszych sukcesów!