Tenisiści stołowi ZSTI zwycięzcami turnieju śląskiego "z SKS-u do AZS-u"

W dniu 29.09 w Katowicach odbył się indywidualny eliminacyjny turniej zawodów "Z SKS-u do AZS-u. W zawodach tenisa stołowego startowało 20 uczniów szkół średnich z Gliwic, Katowic, Mysłowic, Chorzowa i Siemianowic. Świetnie w tym turnieju wypadła reprezentacja chłopców ZSTI, która zdobyła wszystkie miejsca na podium: Im - wywalczył Oliwer Sokołowski, IIm - Oskar Sokołowski, IIIm - Kacper Rusin ( wszyscy są uczniami klasy 2i). Dzięki zwycięstwu w zawodach, chłopcy wywalczyli awans do turnieju głównego w Warszawie, który odbędzie się w dniach 2-4.12.2022. Trzymamy kciuki !!!!! W turnieju startował także uczeń 1P Bartosz Kościelny, który wygrał 2 i przegrał 2 mecze. Bartek zbiera doświadczenie i na pewno w następnym roku będzie dużym wsparciem dla reprezentacji szkoły. Opiekunem reprezentacji jest Jan Góral.