Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub przez dziennik elektroniczny w celu potwierdzenia spotkania i ustalenia formy spotkania.
Dostępność
Godziny dostępności (konsultacji) nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2023/2024 | ||||||
Imię i nazwisko | Adres e-mail | nauczany przedmiot | godziny dostępności | dzień dostępności | sala | uwagi |
Adam Wodarski | a.wodarski@zsti.gliwice.pl | trener piłki ręcznej | hala sportowa | |||
Anna Potyka | a.potyka@zsti.gliwice.pl | psycholog | 14:20 - 15:20 | wtorek | 121 | |
Andrzej Konieczny | a.konieczny@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 13:30 - 14.30 | wtorek | 208 | |
Aneta Palka | a.palka@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 13:35-14:20 | poniedziałek | 135a | |
Adam Stasiak | a.stasiak@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 9:45-10:40 | czwartek | 135 | |
Anna Kopeć | a.kopec@zsti.gliwice.pl | matematyka | 16.05-16.35 | środa | 202 | |
Adam Szuster | a.szuster@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 9:45 - 10:30 | poniedziałek | 314 | |
Anna Warda | a.warda@zsti.gliwice.pl | wychowanie fizyczne | 15.15-16.15 | wtorek | gabinet wf | |
Agata Tobolewska | a.tobolewska@zsti.gliwice.pl | podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie | 09:45 | środa | 302 | 2 x w miesiącu |
Agnieszka Witaszczyk | a.witaszczyk@zsti.gliwice.pl | pedagog | 15:00-16:00 | środa | 121 | |
Agata Zelent | a.zelent@zsti.gliwice.pl | matematyka | 15:15-16:15 | poniedzałek | 215 | |
Agata Siedlecka | a.siedlecka@zsti.gliwice.pl | język angielski | 15:15-16:15 | czwartek | 214 | |
Agnieszka Chroszcz | a.chroszcz@zsti.gliwice.pl | język angielski | 10.30-11.15 | wtorek | 117 | |
Benedykta Krogulec | b.krogulec@zsti.gliwice.pl | fizyka, matematyka | 15:10 - 16:10 | wtorek | 204 | |
Bogumiła Pasella | b.pasella@zsti.gliwice.pl | język angielski | 9:50-10:30 | środa | 213 | |
Bożena Semeniuk | b.semeniuk@zsti.gliwice.pl | język niemiecki | 12:45-13:30 | środa | 2 | |
Dariusz Bodzioch | d.bodzioch@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 317 | |||
Daniel Kuśka | d.kuska@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 12:45-13:30 | środa | 315 | |
Damian Stelmach | d.stelmach@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 07:10-7:55 | środa | 06c | |
Damian Szołtysek | d.szoltysek@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 10:40-11:25 | czwartek | 313 | |
Dariusz Miczka | d.miczka@zsti.gliwice.pl | bhp | 08:00-8:45 | środa | 2 | 1h w miesiącu |
Ewa Stellmach | e.stellmach@zsti.gliwice.pl | wychowanie fizyczne, psychologia sportu, doradztwo zawodowe |
12.20-13.05 | czwartek | gab wf | |
Grzegorz Gadaj | g.gadaj@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 10:30-11:30 | środa | 120 | |
Hanna Kobielska | h.kobielska@zsti.gliwice.pl | historia | 12.30 ; 13.30 | poniedziałek | 114 | |
Iwona Łącz | i.lacz@zsti.gliwice.pl | trener piłki ręcznej | 16.00 | środa | hala sportowa | |
Iwona Snopek | i.snopek@zsti.gliwice.pl | plastyka | 1h w miesiącu | |||
Iwona Wybraniec | i.wybraniec@zsti.gliwice.pl | matematyka | urlop | |||
Joanna Fibich | j.fibich@zsti.gliwice.pl | język angielski | 11.25- 12.25 | wtorek | 308 | |
Joanna Gawlik | j.gawlik@zsti.gliwice.pl | język polski | 11.25-12.25 | 309 | ||
Jan Góral | j.goral@zsti.gliwice.pl | wychowanie fizyczne | 15.15-16.15 | wtorek | hala sport | |
Janusz Magiera | j.magiera@zsti.gliwice.pl | język polski | 15:00-16:00 | poniedziałek | 139 | |
Jolanta Twardowska | j.twardowska@zsti.gliwice.pl | język angielski | 12:25-13:25 | pierwszy czwartek | 213 | 1h w miesiącu |
Kamil Zawada | k.zawada@zsti.gliwice.pl | trener piłki ręcznej | 15:30-16:15 | czwartek | hala sport | |
Karolina Czyżewska-Mos | k.czyzewska@zsti.gliwice.pl | język polski | 11:35-12:20 | poniedziałek | 303 | |
Karolina Florczyk | k.florczyk@zsti.gliwice.pl | chemia, fizyka | 207 | |||
Katarzyna Piotrowska | k.piotrowska@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 10:30 do 11:30 | poniedzałek | 311 | |
Katarzyna Wierzbicka | k.wierzbicka@zsti.gliwice.pl | biologia | 8:45- 9:45 | środa | 123 | |
Łukasz Kornaś | l.kornas@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 12:45-13:30 | środa | 006a | |
Michał Capiński | m.capinski@zsti.gliwice.pl | informatyka | 11:25-12:25 | czwartek | 120 | 2x w miesiącu |
Michał Dielehner | m.dielehner@zsti.gliwice.pl | religia | 14:20-15:10 | środa | 114 | |
Michał Kręcichwost | m.krecichwost@zsti.gliwice.pl | język polski | 13:30-14:30 | wtorek | 302 | |
Michał Rogusz | m.rogusz@zsti.gliwice.pl | język polski | 14:20 - 15:20 | poniedziałek | 307 | |
Mirosław Czarnecki | m.czarnecki@zsti.gliwice.pl | przedmioty zawodowe | 14:20 - 15:20 | piątek | 006/b | |
Marcin Mika | m.mika@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 15:30-16:30 | piątek | 313 | 1h w miesiącu |
Marek Lotko | m.lotko@zsti.gliwice.pl | język niemiecki | 15:15 - 16:15 | wtorek | 212 | |
Mariusz Loryś | m.lorys@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 08:00 - 08:45 | piątek | 304 | |
Michał Musz | m.musz@zsti.gliwice.pl | język angielski | urlop | |||
Małgorzata Nowakowska | m.nowakowska@zsti.gliwice.pl | język niemiecki | 14:20 - 15:20 | czwartek | 210 | |
Małgorzata Pałka | m.palka@zsti.gliwice.pl | pedagog | 15:30 - 16:30 | wtorek | 121 tyg.nieparzyste | |
Magdalena Leszczyńska-Żmijewska | m.zmijewska@zsti.gliwice.pl | historia, historia i teraźniejszość, wos, wdż | 13:30-14:30 | piątek | 113 | |
Natalia Sarnicka | n.sarnicka@zsti.gliwice.pl | matematyka | 13:35 - 14:20 | czwartek | 203 | |
Przemysław Wilk | p.wilk@zsti.gliwice.pl | edukacja dla bezpieczeństwa | 14.20-15.20 | piątek | 4 | 1h w miesiącu |
Paweł Nierodka | p.nierodka@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 7:00-8:00 | piątek | 313 | |
Przemysław Dębski | p.debski@zsti.gliwice.pl | geografia | 14:30-15:30 | poniedziałek | 123 | |
Robert Ciesielski | r.ciesielski@zsti.gliwice.pl | przedmioty informatyczne | 14:30-15:10 | wtorek | 006d | |
Rafał Fiet | r.fiet@zsti.gliwice.pl | religia | 13:35-14:20 | czwartek | sala 004 | |
Roman Malcherek | r.malcherek@zsti.gliwice.pl | przedmioty zawodowe | 8:00-8:50 ; 10:30-11:25 | środa | 22 | |
Sylwia Gruszka | s.gruszka@zsti.gliwice.pl | matematyka | 13:35 - 14:20 | poniedziałek | 143, 202 | |
Tomasz Wilczek | t.wilczek@zsti.gliwice.pl | biblioteka | 16:00-17:00 | środa | biblioteka | |
Tomasz Brzeziński o.Jeremiasz | t.brzezinski@zsti.gliwice.pl | religia | 13:30-14:20 | czwartek | 303 | |
Wiesław Kozera | w.kozera@zsti.gliwice.pl | przedmioty zawodowe | 14:20-15:20 | czwartek | 22 | |
Zdzisław Żabiałowicz | z.zabialowicz@zsti.gliwice.pl | wychowanie fizyczne | 15.10-16.10 | poniedziałek | gabinet wf | |
Anna Świda | a.swida@zsti.gliwice.pl | internat | 14:00 - 15:00 | wtorek | internat p. 6 | |
Adam Waligóra | a.waligora@zsti.gliwice.pl | internat | 19:00 - 20:00 (I tydzień) 19:00 - 20:00 (II tydzień) | poniedziałek sobota |
p. 312 | |
Beata Skolik | b.skolik@zsti.gliwice.pl | internat | 17:00 - 18:00 (I tydzień) 20:00 - 21:00 (II tydzień) | czwartek piątek |
p. 312 | |
Joanna Trachim | j.trachim@zsti.gliwice.pl | internat | 20:00 - 21:00 (I tydzień) 19:00 - 20:00 (II tydzień) | środa | p. 412 | |
Krzysztof Barczyński | k.barczynski@zsti.gliwice.pl | internat | 19:00 - 20:00 | wtorek | p. 512 | |
Michał Barczyński | m.barczynski@zsti.gliwice.pl | internat | 17:00 - 18:00 (I tydzień) 16:00 - 17:00 (II tydzień) | niedziela piątek |
p. 412 | |
Mariola Wojtuń | m.wojtun@zsti.gliwice.pl | internat | 17:00 - 18:00 (I tydzień) 14:00 - 15:00 (II tydzień) | środa | p. 512 | |
Paweł Wydra | p.wydra@zsti.gliwice.pl | internat | 19:00 - 20:00 | czwartek | p. 512 | |
Regina Wiśniewska | r.wisniewska@zsti.gliwice.pl | internat | 20:00 - 21:00 | środa | p.412 | |
Wojciech Stasiło | w.stasilo@zsti.gliwice.pl | internat | 18:00 - 19:00 | wtorek | p. 512 | |
Paweł Kasowski | p.kasowski@zsti.gliwice.pl | internat | 11:00 - 12:00 (I tydzień) 20:00 - 21:00 (II tydzień) | piątek | p. 512 | |
Anna Malczewska | a.malczewska@zsti.gliwice.pl | internat | 17:00 - 18:00 (II tydzień) | niedziela | p. 512 | 1 godz co drugi tydzień |
Ewa Stellmach | e.stellmach@zsti.gliwice.pl | internat | 14.00-15.00 (II tydzień) ( II tydzień) | poniedziałek czwartek |
p. 512 | |
D. Niesporek | d.niesporek@zsti.gliwice.pl | internat | 8:00- 9:00 ( I tydzień) 19.00-20.00 ( II tydzień) | wtorek | p. 312 |