BIP

Od września 2019 roku młodzież naszej szkoły oraz wychowankowie internatu mogą korzystać z pomocy psychologa szkolnego pani mgr Katarzyny Matysiak.

Psycholog szkolny współpracuje z pedagogiem szkolnym, nauczycielami i wychowawcami oraz wspiera osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przeżywają kryzys, doświadczają stresów, napięć, cierpią z powodu różnych zakłóceń emocjonalnych i psychicznych.

Psycholog szkolny kieruje również swoją pomoc do osób, które pragną polepszyć jakość swojego życia, poprawić swoje relacje z innymi ludźmi czy wzmocnić poczucie własnej wartości i niezależności.

Mówiąc w skrócie: psycholog jest to osoba, z którą można porozmawiać o wszystkim.

Pokój pani psycholog znajduje się w budynku internatu, III piętro, pokój 312.

    wtorek: 16:00 – 20:00

    środa: 16:00 – 20:00

    czwartek: 17:00 – 20:00

W ostatnim czasie pani psycholog zorganizowała cykl spotkań ze specjalistą ze Stowarzyszenia na rzecz ochrony zdrowia i promocji zdrowego stylu życia "Rozwój". Zajęcia, które do tej pory się odbyły, dotyczyły profilaktyki antyalkoholowej oraz tolerancji. Przed nami m.in. temat o uzależnieniu od Internetu.

Potrzebujesz pomocy? Pani psycholog czeka właśnie na Ciebie.

tel.kontaktowy: 32 230 68 31 wew. 376

Ponadto panią psycholog można spotkać w szkole w każdy wtorek od 15:10 do 16:05 w sali 303 (można przyjść w celu umówienia się na spotkanie).