BIP

Dzień dobry, tu Ania Jankiewicz z Tutore.eu :)
Mam dla Państwa rodziców ciekawy darmowy webinar: "Jak uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami w sieci?" Chcę aby jak najwięcej osób ma szansę skorzystać z tego webinarium, szczególnie że jest ono całkowicie za darmo.
Załączam również link do naszego poprzedniego webinaru: Webinarium "Czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?" https://youtu.be/rEwJPccaKdA

W piątek 5 marca o godzinie 19:00 porozmawiamy z Agatą Kobylińską na temat "Jak uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami w sieci?". Serdecznie zapraszam na ten webinar wszystkich rodziców, pedagogów, nauczycieli oraz  psychologów.
Kieruję prośbę o rozesłanie informacji rodzicom i innym pracownikom szkoły poprzez dziennik elektroniczny, umieszczenie na stronie internetowej lub inną drogą. Poniżej przesyłam treść, którą proszę o umieszczenie wraz z linkiem dla rodziców w wyżej wymienionych źródłach:

Drodzy rodzice, zapraszamy serdecznie na wyjątkowy darmowy webinar (szkolenie online) pod tytułem "Jak uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami w sieci?"
Jakie zagrożenia czają się w sieci? Czy zdajesz sobie sprawę z takich zagrożeń, jak hejt, pornografia, bullying lub niechciane znajomości z anonimowymi internautami? Jak mądrze chronić swoje dziecko przed zagrożeniami z internetu? Na te pytania odpowie nam nasz gość - Agata Kobylińska, współzałożycielka fundacji EduKaBe, pedagożka i specjalistka od bezpieczeństwa w sieci dla dzieci i młodzieży.
Webinar odbędzie się 5 marca (piątek) godzina 19:00
Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz: https://webinar.tutore.eu/cyber/

Kontakt dla rodziców: 535 385 201


Pozdrawiam

Anna Jankiewicz  Młodszy Menedżer Działu Wsparcia Technicznego  Tel: 793 560 439