BIP

UWAGA: NOWE PODANIE DLA KURSANTÓW, PROSIMY SZKOŁY O ICH WYDRUKOWANIE I PRZEKAZANIE UCZNIOM

Ze względu na COVID 19  zmniejszyliśmy liczbę miejsc dla kursantów do 70. Kwaterunek od dnia rozpoczęcia kursu od godziny 7.00. NIe ma mozliwości telefonicznej rezerwacji miesjc. Proszę sprawdzić czy mają Państwo wypłenione aktualne druki (do pobrania z naszej strony), to ułatwi kwaterunek.

Przyjazd do internatu i kwaterunek kursantów jest możliwy wyłącznie od 7.00 rano w dzień rozpoczęcia kursu (poniedziałek). Kursanci bez opiekunów prawnych  i bez prawidłowo wypełnionych dokumentów (podanie, zgody, oświadczenia) nie będą przyjmowani i będzie to bezwzględnie przestrzegane niezależnie od odległości od miejsca zamieszkania dziecka. Osoby pełnoletnie mogą przyjechać bez opiekuna prawnego, ale będą przyjmowane dopiero po weryfikacji składanych dokumentów.

PROSZĘ O SPRAWDZENIE CZY SZKOŁY KIERUJĄCE NA KURS ROZDAJĄ AKTUALNE DOKUMENTY. STARE DRUKI NIE BĘDĄ PRZEZ NAS RESPEKTOWANE.

Aktualne dokumenty:

Oświadczenie

Podanie

OPŁATY

Obowiązuje cennik jak dla uczniów stałych (poza kaucją).

zakwaterowanie: 112,00 zł

kaucja zwrotna 56,00 zł

wyżywienie 16,00 zł stawka dzienna, kilka wersji żywieniowych do wyboru - średnio 271,30 zł za miesiąc przy wyborze wersji od ponidziałku do piątku śniadanie, obiad, kolacja, w pt. samo śniadanie.

Pierwszeństwo przyjęcia mają wychowankowie wykupujący wyżywienie w internacie.