BIP

UWAGA: NOWE PODANIE DLA KURSANTÓW, PROSIMY SZKOŁY O ICH WYDRUKOWANIE I PRZEKAZANIE UCZNIOM

Dla komfortu kursantów zwiększyliśmy liczbę miejsc do 100. Prosimy rodziców i opiekunów prawnych o przyjazd do internatu w poniedziałek nie wcześniej niż o godzinie 7.00, o tej porze zaczynamy kwaterunek. Proszę nie mieć pretensji jeśłi wcześniej nie będą Państwo przyjęci. Proszę sprawdzić czy mają Państwo wypłenione aktualne druki (do pobrania z naszej strony), to ułatwi kwaterunek.

 

Ze względów organizacyjnych internat gwarantuje kursantom 100 miejsc.

Przyjazd do internatu i kwaterunek kursantów jest możliwy wyłącznie od 7.00 rano w dzień rozpoczęcia kursu (poniedziałek). Kursanci bez opiekunów prawnych  i bez prawidłowo wypełnionych dokumentów (podanie, zgody, oświadczenia) nie będą przyjmowani i będzie to bezwzględnie przestrzegane niezależnie od odległości od miejsca zamieszkania dziecka. Osoby pełnoletnie mogą przyjechać bez opiekuna prawnego, ale będą przyjmowane dopiero po weryfikacji składanych dokumentów.

PROSZĘ O SPRAWDZENIE CZY SZKOŁY KIERUJĄCE NA KURS ROZDAJĄ AKTUALNE DOKUMENTY. STARE DRUKI NIE BĘDĄ PRZEZ NAS RESPEKTOWANE.

oświadczenie:

/resources/mdobosz/oswiadczenie-dla-rodzicow-i-opiekunow-prawnych-rodo-2018.docx

podanie:

/resources/mdobosz/podanie-do-internatu---kurs-2019-2020.docx

 

OPŁATY

Obowiązuje cennik jak dla uczniów stałych (poza kaucją).

zakwaterowanie: 112,00 zł (nowa cena obowiązująca od 02.01.2020)

kaucja zwrotna 56,00 zł

wyżywienie 16,00 zł stawka dzienna, kilka wersji żywieniowych do wyboru - średnio 271,30 zł za miesiąc przy wyborze wersji od ponidziałku do piątku śniadanie, obiad, kolacja, w pt. samo śniadanie.

Pierwszeństwo przyjęcia mają wychowankowie wykupujący wyżywienie w internacie.