BIP

Siatkówka w ZST-I górą!!!

2015-04-01
Mimo, że dzisiaj mamy 1 kwietnia, to nie prima aprilis!!
Drużyna chłopców wygrała półfinały w piłce siatkowej!

Ale od początku. Uroczystego otwarcia tego ważnego turnieju dokonał Naczelnik Wydziału Edukacji UM Gliwice Mariusz Kucharz. Dyrektor ZST-I Janusz Magiera w swoim wystąpieniu powitał zawodników, trenerów i kibiców oraz życzył zawodnikom świetnej gry i dobrych wyników.

Po rozgrzewce pierwszy mecz rozegrały drużyny Zespołu Szkół nr 3 w Zabrzu z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Wygrała drużyna z Bytomia.

W drugim meczu wystąpiła drużyna gospodarzy przeciwko zespołowi II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach. Wygrali chłopcy ZST-I.

O trzecie miejsce walcczyły zespoły z Tarnowskich Gór i Zabrza. Wygrali siatkarze z Zabrza.

W finale
rozgrywek lepsi byli zawodnicy ZST-I wygrywając z drużyną z Bytomia 2:1. Zawodnicy obu drużyn pokazali znakomite umiejętności zarówno w ataku jak i w obronie. Były też wspaniałe zagrywki. Wielką przyjemnością było kibicowanie tak dobrym drużynom.
Gratulacje!!!
Skład zwycięskiej drużyny:
Bartoniek Jan - kapitan, Batko Kamil, Suchy Kajetan, Skrzypczak Daniel, Szaradowski Piotr, Kupiec Damian, Fyrnys Marcin, Szczepanowski Kamil, Dulas Bartek, Petela Bartek, Sadowski Piotr, Turek Marek.
Trener - Jan Góral
A teraz czekamy na Finały Wojewódzkie z udziałem naszej znakomitej drużyny.