BIP

Dzień Wiosny - Pokaz talentów - 20 marca 2015 r.

2015-03-24

Dzień Wiosny - Pokaz talentów - 20 marca 2015 r.

"Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać...
Cała wielkość naszej przygody polega na życiu, które przychodzi do nas z pustymi rękoma, lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone.
" - Romain Gary.

Tymi słowami prowadzący przywitali publiczność na corocznej imprezie organizowanej w ramach obchodów Święta Wiosny. Jej celem jest zaprezentowanie młodych ludzi, którzy tak jak mówi cytat, swoimi zainteresowaniami, pasjami i zdolnościami wzbogacają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

Imprezę zainaugurował występ akordeonowy naszego absolwenta - Krzysztofa Hrycyszyna.

Po występie Krzysia swoimi pasjami podzielił się z nami nasz gość specjalny - pan Grzegorz Gawlik - dziennikarz, autor książek, podróżniczych reportaży i felietonów, bloggera, ale przede wszystkim zdobywcę 65 państw na 6 kontynentach, ponad 30 szczytów cztero, pięcio, sześcio i siedmiotysięcznych, ponad 40 wulkanów (w tym 26 aktywnych).

Po tej dawce egzotyki i miłych dla oka przeżyć swoimi talentami obdarzyli nas uczniowie naszej szkoły: Damian Kwaśniok 3i(keyboard), Paweł Cebula 1B (sztuczki karciane), The voice of pociąg 1CI(aria), Piotr Porada 1i(recytacja), zespół MEOW(śpiew), Wiktor Szolc i Adam Janoszek 1i(śpiew), Kamil Sarnecki 1i(śpiew), Mateusz Maleńki 4i(projekty graficzne), Michał Szneider 4i(rap).

Mamy nadzieje, iż tegoroczne święto pokrzepiło w Was odwagę i chęć zaprezentowania się w przyszłych edycjach imprezy i na łamach innych przedsięwzięć szkolnych.

Zachęcamy wszystkich serdecznie do odkrywania swego drugiego ja i chwalenia się tym co w nas głęboko uśpione drzemie.
Organizatorzy - klasa III i Mariusz Loryś

zobacz galerię zdjęć