BIP

II MIEJSCE ZESPOŁU „MEOW” W XVI WOJEWÓDZKICH PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

2014-03-15

II MIEJSCE ZESPOŁU „MEOW” W XVI WOJEWÓDZKICH PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

W miniony poniedziałek, 10.03.2014, w gliwickim Teatrze Muzycznym, zostały ogłoszone wyniki XVI WOJEWÓDZKICH PREZENTACJI ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY, prestiżowego konkursu, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach muzycznego zespołu naszej szkoły, „MEOW”, w składzie: Aleksandra Warmuz (kl. III b), Aleksandra Rokicka (kl. I i), Jagoda Oleksiak (kl. I i), Przemysław Siwek (kl. II i ), Krzysztof Hrycyszyn (kl. IV L) – „MEOW” wywalczył w Prezentacjach II miejsce!

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 15 zespołów i 36 solistów z placówek kulturalnych, oświatowych i wychowania pozaszkolnego z Gliwic, Mysłowic, Zabrza, Knurowa, Toszka, Czerwionki-Leszczyn, Paniówek, Sosnowca, Bytomia i Katowic. W ciągu całego dnia zaprezentowało się 154 młodych wykonawców. Jury, w skład którego wchodzili profesjonalni muzycy, nauczyciele śpiewu i emisji głosu oraz dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach, ocenili poziom tegorocznych występów na bardzo wysoki.

Gratulujemy sukcesów!

Autor:
Joanna Bochyńska