BIP

Dzień Maturzysty

2014-01-15

16 stycznia w naszej szkole odbędzie się, jak co roku Dzień Maturzysty.
W dniu tym maturzyści poprzebierani według własnego pomysłu, zbierają pieniądze na cele dobroczynne. W tym dniu wszyscy uczniowie powinni mieć ubrane coś pomarańczowego. Dla tych, którzy nie dostosują się do tego zarządzenia, przewidziane są srogie kary. Zachęcamy wszystkich gorąco do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej przez naszych maturzystów, którzy już za niedługo opuszczą szkolne mury i pójdą w szeroki świat.
Na długiej przerwie odbędzie się licytacja "nieprzygotowań" grupowych oraz indywidualnych oraz licytacja porwanych wcześniej niewolników. W targu niewolników będą uczestniczyć uczniowie młodszych klas. Zostaną oni wylicytowani na licytacji końcowej. Śmiałkowie, którzy zdecydują się na podnoszenie sztangi będą mogli wygrać (w razie wygranej) dodatkowe "nieprzygotowanie" u danego nauczyciela, w razie niepowodzenia będzie on zobowiązany do uiszczenia skromnej opłaty. Na każdej przerwie będą sprzedawane tosty ciasta oraz ciasteczka itp. W czasie zajęć będą przeprowadzane wywiady na wzór programu "Matura to bzdura", gdzie prowadzący pyta uczniów jak i nauczycieli o zagadnienie z danej dziedziny nauki.

Równolegle będzie organizowany również konkurs programistyczny: http://www.zsti.gliwice.pl/pl/index/html/id:2/news_id:8613/Konkurs_Programistyczny_ZSTI_-_16012014_