BIP

Wycieczka integracyjna klas pierwszych

2013-10-06
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH

23 i 25 września 2013 r. odbyły się wycieczki integracyjne klas pierwszych do Linowego Parku "Przygoda Park" w Wiśle. Do dyspozycji mieliśmy zróżnicowane trasy - Zieloną, Niebieską, Czerwoną i Kamikaze (pisownia ze strony internetowej parku). Każdy mógł przetestować swoją sprawność i odwagę w niecodziennych warunkach Można się było wzajemnie motywować, wspierać i cieszyć z pokonywania trudności i swoich słabości. To podobnie, jak przez najbliższe cztery lata - wszyscy pierwszoklasiści, aby dojść do matury, będą musieli przekraczać coraz wyżej stawiane poprzeczki, stąpać po giętkich linach swoich możliwości i uparcie brnąć przez wiele labiryntów poszczególnych przedmiotów, aby przy mocnym wsparciu nauczycieli i kolegów dotrzeć do celu:)

Do rozegrania mieliśmy również Turniej Łuczniczy. W poniedziałek plany pokrzyżował nam deszcz, ale w środę, po wstępnych próbach, wyłoniliśmy zwycięzców.

Na zakończenie czekała na nas kulinarna nagroda, a mianowicie mogliśmy się raczyć pysznymi kiełbaskami z grilla.

Pełni nowych doświadczeń o sobie i swoich możliwościach, zadowoleni, że mogliśmy wszyscy lepiej się poznać, wróciliśmy pod bramy naszej szkoły :)