BIP

Podsumowanie 1-go Jarmarku Bożonarodzeniowego w ZSTI

2012-01-08


W środę, 21. grudnia, odbył się w naszej szkole 1 Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorem Jarmarku była kl. III B. W świątecznym nastroju, przy dźwięku kolęd, w blasku światełek choinkowych cała szkoła mogła się delektować smakiem domowych wypieków uczniów (i ich rodziców) jak również grzanego wina (oczywiście w wersji szkolnej). Nie zabrakło bożonarodzeniowych przysmaków, tj. chrupiące pierniczki, serniki, makowce, orzechowce, czy rogaliki. Ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczniów ZSTI, cieszyły się liczne stoiska oferujące gorące tosty.

Na długiej przerwie, zgodnie z zapowiedzią, odbyła się bożonarodzeniowa licytacja klasowych voucherów na "niepytanie" u nauczycieli naszej szkoły. Całkowity dochód z licytacji został przekazany na akcję charytatywną "Kilogram dla bliźniego".

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Jarmarku – DYREKCJI, RODZICOM i SAMORZĄDOWI SZKOLNEMU za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia oraz NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY i UCZNIOM za zainteresowanie Jarmarkiem.

Do zobaczenia za rok!
Pozdrawiamy! kl. III B