BIP

Grant na pomoce naukowe do pracowni fizycznej

2011-05-25
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność wszystkim zarówno nauczycielom, uczniom i wszelkim znajomym, przyjaciołom, kolegom, podczas trwania konkursu „ Projekt z klasą”. Dzięki temu udało się, wspólnymi siłami, znaleźć w pierwszej 10 i wygrać grant w wysokości 3000 zł na pomoce naukowe do pracowni fizycznej.

Poniżej zamieszczono kilka zdań z e-maila otrzymanego od Wydawnictwa Nowa Era z podziękowaniami dla drużyny biorącej udział w konkursie:
„Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zdobycia Grantu Nowej Ery w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą”.

Wierzymy, że zdobyta wiedza i doświadczenie, nawiązane kontakty, a także pozytywna energia wspólnych działań stworzyły kapitał do podejmowania kolejnych edukacyjnych wyzwań.

Chcielibyśmy poznać osobiście każdą drużynę, pogratulować wygranej i wręczyć Dyplomy. Będzie to również doskonała okazja do spełnienia formalności związanych z przekazaniem Grantu Nowej Ery.
Dlatego regionalny Przedstawiciel Wydawnictwa Nowa Era skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie w dogodnym terminie. Mamy nadzieję, że będzie to możliwe jeszcze w maju.
Po tylu emocjonujących chwilach nie chcemy jeszcze rozstawać się ze zwycięskimi Drużynami i ich projektami! „Projekt z klasą” został stworzony dla nauczycieli i uczniów – dlatego chcemy pisać właśnie o Was.

Będziemy wdzięczni, jeśli przyślecie nam swoje wrażenia z uczestnictwa w „Projekcie z klasą” – co przyniosło Wam największą satysfakcję, co udało się osiągnąć, czego nauczyć. Liczymy również, że uchylicie rąbka tajemnicy, opisując, w jaki sposób udało się tak wiele osób zainteresować konkursem i zachęcić do głosowania na Wasz projekt.

Czekamy więc na relacje, artykuły, reportaże, zdjęcia, linki, wycinki z prasy itp. Piszcie do nas na kontakt@projektzklasa.pl.
Nadesłane informacje opublikujemy na stronie konkursu. To będzie wspaniała promocja Państwa Drużyny i szkoły na ogólnopolskim forum, a także źródło inspiracji dla innych nauczycieli i uczniów, którzy chcieliby spełnić swoje edukacyjne marzenia.
Pozostaje nam jeszcze raz podziękować Drużynie Projektowej za udział w konkursie i życzyć, aby na drodze do sukcesów zawsze towarzyszyły Wam radość tworzenia, zapał i wiara w siebie!”

Teraz pozostaje tylko cierpliwie czekać na przekazanie grantu. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc.
Autor:
Benedykta Krogulec