BIP

Odkrywamy talent - konkurs

2010-01-31
Dnia 26 stycznia 2010 roku w Liceum Ogólnokształcącym nr 4 przy ul. Kozielskiej odbyła się druga edycja konkursu „Odkrywamy talent”.

Postanowiliśmy spróbować naszych sił, gdyż stwierdziliśmy, że takowy posiadamy.

Na konkurs przygotowaliśmy utwór Budki Suflera „Martwe morze”.

Jakże ogromne było nasze zdziwienie, gdy usłyszeliśmy poprzedzających nas wykonawców, którzy prezentowali bardzo wysoki poziom. Występował między innymi profesjonalny zespół The Magnificent Eight (osiem osób grających na instrumentach dętych), który wykonał wiązankę amerykańskich szlagierów.

Okazało się, że wiele osób, biorących udział w przeglądzie, uczęszcza do szkół muzycznych bądź na co dzień ma kontakt ze sceną. Ale mimo to nie traciliśmy ducha.

Dzięki włożonej przez nas pracy oraz nieocenionej pomocy i cierpliwości pana profesora Janusza Magiery przy korygowaniu naszych błędów, zdobyliśmy pierwsze wyróżnienie (czyli 4. miejsce) wśród trzydziestu wykonawców.

Osoby, które otrzymały trzy pierwsze miejsca, zaprezentowały naprawdę nietuzinkowy talent, tak więc zdobyte przez nas 4. miejsce jest ogromnym osiągnięciem, tym bardziej że nasze trio spotyka się dopiero od kilku tygodni.

Krzysztof Chadynka – gitara
Przemysław Kalota – śpiew
Zygfryd Wieszok – djembe