BIP

Milenium Cup

2005-09-29
W dniach 29 i 30 września odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Milenium Cup”. Zawody zorganizowano na małym boisku stadionu „Piast”.
Drużyna dziewcząt po dwóch wygranych meczach przedostała się do półfinału, w którym wynik ustaliły „karne”. Nasza bramkarka — Katarzyna Marek pięknie broniła, po czym sama strzeliła ostatecznego gola, który osądził o przedostaniu się dziewcząt do finału. Po ciężkiej walce w finale dziewczętom niestety nie udało się wygrać i zajęły honorowe drugie miejsce. W półfinale chłopców powtórzyła się historia, rozegrano konkurs strzałów karnych, w których chłopcy przegrali, przez co, niestety, pozostała im jedynie walka o trzecie miejsce.
Ostatecznie drużyna dziewcząt uplasowała się na drugim miejscu, a drużyna chłopców na miejscu trzecim.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, prowadzona przez mgr Zbigniewa Żabiałowicza, występowała w następującym składzie: Marta Kwiatkowska (2i), Barbara Cisłak (2Li), Katarzyna Marek (3Lt), Joanna Rolnik (3Lt), Magdalena Sztepan (3Lt), Aneta Dajczak (3Lt), Natalia Kasperczyk (1Li).
Drużyna chłopców z naszej szkoły, prowadzona przez mgr Krzysztofa Krawczyka, występowała w następującym składzie: Artur Brdej (1Pi), Grzegorz Dyjas (3a), Wojciech Sienkiewicz (2a), Krzysztof Drobinka (2a), Jacek Kamil (2a), Piotr Marczak (2a), Darek Łukawski (2a), Daniel Warchałowski (2a), Tomasz Sitowski (2a).Barbara Cisłak