BIP

Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego

2019-10-02

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach po raz siódmy organizuje dla mieszkańców powiatu gliwickiego i miasta Gliwice - Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego, biorąc tym samym udział w corocznej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK). W zawiązku z tegoroczną inicjatywą, PUP Gliwice przygotował wiele wydarzeń, których celem jest szerzenie idei Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery oraz popularyzacja wiedzy na temat planowania własnej kariery.
Tegoroczna inicjatywna skierowana jest również dla młodzieży szkolnej oraz szkolnych doradców zawodowych. W załączeniu przesyłamy oficjalne pisma w tej sprawie. Zachęcamy Państwa podopiecznych oraz kadrę uczącą do wzięcia udziału w naszych wydarzeniach.
Podczas spotkania dla młodzieży w dniu 22.10.2019 r., uczniowie będą mogli wziąć udział w konkursie "Odpowiedz na pytania - wygraj smartband’a", gdzie główną nagrodą będzie właśnie zegarek typu smartband i drobne informatyczne gadżety. Karty konkursowe będą wydawane jedynie podczas tej imprezy i w tym konkretnym dniu. Jednakże przesyłamy Państwu zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz ze zgodą rodzica lub prawnego opiekuna osoby niepełnoletniej. Jej posiadanie wraz podpisami rodziców lub prawnych opiekunów w przypadku niepełnoletnich uczniów oraz z podpisem ucznia pełnoletniego jest kluczowe, by wziąć udział w konkursie. Wszelki informacje na ten temat pojawią się z początkiem października br. na naszej stronie internetowej www.pup.gliwice.pl.
Żywimy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem.
W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 519-130-779 lub adresem e-mail: doradca@pup.gliwice.pl