BIP
2020-05-24

NABÓR DO XI LOS I OSPR GLIWICE!

Uprzejmie informujemy, że nasz Ośrodek Szkolenia w Piłce Ręcznej oraz XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Gliwicach niezmiennie planuje otworzyć klasę Mistrzostwa Sportowego dla piłkarek ręcznych z rocznika 2005/06 (absolwentek VIII klas SP) w roku szkolnym 2020/2021.

Czytaj Więcej
2020-05-28

Harmonogramy egzaminów maturalnych

W module Egzamin maturalny zostały umieszczone harmonogramy egzaminów maturalnych dla nauczycieli oraz uczniów. Prosimy o zapoznanie z harmonogramami matur, które odbywać będą się w czerwcu.

Czytaj Więcej
2020-05-25

Informacja dla emerytów - wniosek o przyznanie świadczenia socjalnego

Informacja na temat składania wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego, tzw. wczasy pod gruszą.

Czytaj Więcej
2020-05-22

Komunikat Dyrektora ZSTI

Zgodnie z komunikatem MEN po 24 maja br. nadal będzie obowiązywać nauczanie zdalne. W związku z tym zostaje przedłużony termin ograniczonego funkcjonowania szkół wchodzących w skład ZSTI oraz internatu.
Od 1 czerwca br. uczniowie będą mogli korzystać z konsultacji na terenie szkoły.

Czytaj Więcej
2020-05-21

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu w trybie on-line.
Szczegóły dotyczące danych logowania do platformy konkursowej i procedury
dostępne są dla Szkolnych Koordynatorów Konkursu na ich kontach konkursowych.

Czytaj Więcej
2020-05-18

Wyniki konkursu historyczno-katechetycznego na plakat upamiętniający 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II

Dokładnie w dzień setnej rocznicy urodzin Świętego Papieża Jana Pawła II ogłaszamy wyniki konkursu na plakat upamiętniający to wydarzenie.

Czytaj Więcej
2020-05-13

Co ze szkołami do wakacji

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało informacje dotyczące organizacji pracy szkoły, harmonogramu kolejnych etapów stopniowego powrotu do szkół. Od 1 czerwca w szkołach będą odbywać się konsultacje ze wszystkich przedmiotów. Tydzień wcześniej można będzie organizować konsultacje dla maturzystów indywidualnie lub w małych grupach. Nadal uczymy się w trybie zdalnym.

Czytaj Więcej
2020-05-11

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie.

Czytaj Więcej
2020-05-11

Jak radzić sobie ze stresem? porady psychologa

Tym razem o stresie, krótkie rady od psychologa szkolnego.

Czytaj Więcej
2020-05-07

Egzamin zawodowy

W module Egzamin Zawodowy, Nauczyciel oraz Uczeń zamieszczono szczegółowy harmonogram egzaminów zawodowych w ZSTI w Gliwicach.

Czytaj Więcej
2020-05-05

Uwaga! Konkurs!

Z okazji 100. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II ogłaszamy konkurs historyczno-katechetyczny na plakat upamiętniający to wydarzenie.
Sprawdź, jakie przygotowaliśmy nagrody.

Czytaj Więcej
2020-05-04

Program “Szkoła z Gigantami”

serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w programie “Szkoła z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Program połączony jest z akcją “Bezpieczny Internet ONLINE” - warsztatami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z sieci, nad którymi honorowy patronat objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

Czytaj Więcej
2020-05-03

Sukces naszych uczniów - "Śląskie. Inwestujemy w talenty – V edycja"

Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia w ramach projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty – V edycja". 

Stypendia otrzymali: Stanisław Szady - 1P, Mateusz Jarek - 1B, Dawid Piotrowski - 1P, Marcel Bieńko - 1B

Czytaj Więcej
2020-05-01

Jak poradzić sobie w dobie COVID-19

Psycholog szkolny przedstawia Państwu opracowane przez specjalistów z Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wskazówki dla rodziców "Jak poradzić sobie w dobie COVID-19?".

Czytaj Więcej
2020-05-01

Great Continental River Journeys z Ewą Marcinkowską i Stephenem Walkerem

Zapraszamy Was do przeczytania informacji o projekcie realizowanym przez absolwentkę naszej szkoły oraz do obejrzenia filmu podróżniczego o Polsce, który wkrótce będzie miał światową premierę. Jego bohaterowie odwiedzili ZSTI w 2019 roku.

Czytaj Więcej
2020-04-29

Sukces ucznia w czasie kwarantanny

Uczeń klasy 1D - Igor Bunar, zajął 3 miejsce w konkursie GRARANTANNA. Jesteśmy z niego bardzo dumny i gratulujemy wygranej. Na czym polegał konkurs? 

Czytaj Więcej
2020-04-28

Zasady kształcenia na odległość - zmiany

Informujemy, że Dyrektor ZSTI dokonał zmiany w punkcie 9 dokumentu "Zasady kształcenia na odległość w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki".

Czytaj Więcej
2020-04-28

Informacja o dniach wolnych od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że zgodnie z decyzją Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach odwołane zostały następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w ZSTI w roku szkolnym 2019/2020:

Czytaj Więcej
2020-04-27

Informacja MEN

Do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.
Harmonogram egzaminów

Czytaj Więcej
2020-04-26

Zmiana planu lekcji

Uwaga! sprawdźcie plan lekcji w dzienniku elektronicznym. Wprowadzone zostały drobne zmiany klasom 1EI, 1I, 3CI, 3I. W związku z czterotygodniową nieobecnością p Joanny Fibich wymienione klasy będą mieć język angielski z nauczycielem uczącym drugą grupę. Zastepstwo w klasie 1R będzie realizować Agnieszka Chroszcz.

Czytaj Więcej