zastępstwa
Zastępstwa
Okres: 26.04.2024 (pt.) - 26.04.2024 (pt.)
Dzień: 26.04.2024 (pt.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:10-07:55 | Semeniuk Bożena | 2R | Język niemiecki | 2 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Lotko Marek | 3R | Język niemiecki | 212 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Nowakowska Małgorzata | 2Ei|gr1 | Informatyka | 315 | Kuśka Daniel | |
1, 08:00-08:45 | Semeniuk Bożena | 2R | Język niemiecki | 2 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Nowakowska Małgorzata | 1P|gr1 | Język polski | 309 | Gawlik Joanna | |
2, 08:50-09:35 | Semeniuk Bożena | 1P|gr2 | Język polski | 309 | Gawlik Joanna | |
3, 09:45-10:30 | Góral Jan | 3EI | Historia | 114 | Kobielska-Goryczka Hanna | |
3, 09:45-10:30 | Lotko Marek | 3P | Matematyka | 215 | Zelent Agata | |
3, 09:45-10:30 | Nowakowska Małgorzata | 1I|gr2 | Informatyka | 311 | Pietrzyk-Piotrowska Katarzyna | |
4, 10:40-11:25 | Góral Jan | 2P | Matematyka | 215 | Zelent Agata | |
4, 10:40-11:25 | Semeniuk Bożena | 1EI|gr1 | Język angielski | 213 | Pasella Bogumiła | |
4, 10:40-11:25 | Wilk Przemysław | 1I | Historia i teraźniejszość | 4 | Leszczyńska-Żmijewska Magdalena | |
5, 11:35-12:20 | Kręcichwost Michał | 3EI | Język polski | 309 | Gawlik Joanna | |
5, 11:35-12:20 | Lotko Marek | 3P|gr2 | programowanie aplikacji desktopowych | 314 | Szuster Adam | |
5, 11:35-12:20 | Wilk Przemysław | 1P | Zajęcia z wychowawcą | 4 | Wilczek Tomasz | |
6, 12:45-13:30 | Kręcichwost Michał | 1EI | Język polski | 309 | Gawlik Joanna | |
7, 13:35-14:20 | Ciesielski Robert | 2Ei|gr2 | eksploatacja urządzeń peryferyjnych | 6d | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Czarnecki Mirosław | 2Ei|gr1 | montaż i konserwacja instalacji elektrycznych | 6b | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Dielehner Michał | 2P|rel1 | Religia | 2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Fibich Joanna | 4EI | Język angielski | 308 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Gadaj Grzegorz | 1I|gr2 | montaż i eksploatacja lokalnej sieci komputerowej | 120 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Gawlik Joanna | 2I | Język polski | 309 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Kręcichwost Michał | 3R | korespondencja sztuk | 302 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Krogulec Benedykta | 1P | Fizyka | 204 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Łącz Iwona | 1R|gr2 | piłka ręczna | hs1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Mika Marcin | 3EI|gr2 | programowanie aplikacji internetowych | 313 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Nierodka Paweł | 4I|gr1 | projektowanie i administrowanie bazami danych | 315 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Pasella Bogumiła | 1I|gr1 | Język angielski | 213 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Rogusz Michał | 3A | Język polski | 307 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Szuster Adam | 3P|gr1 | programowanie aplikacji desktopowych | 314 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Wilk Przemysław | 1EI | Edukacja dla bezpieczeństwa | 4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Wodarski Adam | 1R|gr1 | piłka ręczna | hs3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:35-14:20 | Zawada Kamil | 2R | piłka ręczna | hs2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Ciesielski Robert | 2Ei|gr2 | eksploatacja urządzeń peryferyjnych | 6d | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Dielehner Michał | 2P|rel1 | Religia | 2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Florczyk Karolina | 3A | Chemia | 207 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Gadaj Grzegorz | 1I|gr2 | montaż i eksploatacja lokalnej sieci komputerowej | 120 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Gawlik Joanna | 2I | Język polski | 309 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Krogulec Benedykta | 4EI | Fizyka | 204 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Leszczyńska-Żmijewska Magdalena | 1EI | Historia i teraźniejszość | 113 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Łącz Iwona | 1R|gr2 | piłka ręczna | hs1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Mika Marcin | 3EI|gr2 | programowanie aplikacji internetowych | 313 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Wierzbicka Katarzyna | 3R | Biologia | 123 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Wodarski Adam | 1R|gr1 | piłka ręczna | hs3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:25-15:10 | Zawada Kamil | 2R | piłka ręczna | hs2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Dielehner Michał | 1EI|rel1 | Religia | 2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Leszczyńska-Żmijewska Magdalena | 3R | Zajęcia z wychowawcą | 113 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Łącz Iwona | 1R|gr2 | piłka ręczna | hs1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Wodarski Adam | 1R|gr1 | piłka ręczna | hs3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:15-16:00 | Zawada Kamil | 2R | piłka ręczna | hs2 | Uczniowie zwolnieni do domu |